İzlerken ben bu filmi bir daha izlerim dediğim ve şiddetle tavsiye ettiğim filmleri sizler için sıraladım. Umarım sizlerde beğenirsiniz. Ama kesinlikle izleyin pişman olmazsınız.

Film Tavsiyeleri konulu bu yazımda sürekli güncelleme yapacağım.

Dağ 2 Filmi

Kesinlikle izlemeniz gereken filmlerden 1 tanesidir. 2016 yapımı, yönetmeni Alper ÇAĞLAR. Gerçekten kusursuz bir film diyebilirim. Dağ filmi izlemişsinizdir. Bu 6 yıl sonrasını anlatıyor. Kuzey Irakta inanılmaz bir mücadele…

dağ 2 filmi

Ghajini Filmi

İşte Bollywood efsanelerinden Ghajini filmi. Aamir Khan oynuyor baş rol olarak. Bu adamın olduğu her film şahanedir. Oldukça macera ve dram dolu bir film diyebilirim. Duygu karmaşası yaratan inanılmaz bir film. Film tavsiyeleri konulu yazımın en başarılı filmi diyebilirim.

ghajini filmi

Kaçma Birader Filmi

Gülmekten çeneniz ağrıyacak garanti veriyorum. Kaçma Birader filmi gerçketen her dakikası komik ve güzel bir hikayesi olan komedi türk filmi. 2016 yapımı bir film. Gülmek istiyorsan kaçırma 😉

kacma birader filmi

Dangal Filmi

Tekrardan Aamir Khan filmi öneriyorum sizlere. Mücadele, Aile ve Spor’u tam anlamıyla yansıtan eşsiz bir film. Her sahnesi mücadele ve duygu dolu bir film diyebilirim. Gerçekten soluksuz izleyeceksiniz. Şiddetle öneriyorum Dangal filmini.

dangal filmi

Aslan Kral Filmi

1994 yılında animasyon halini izlemiştim. En iyisiydi animasyon dalında. 2019 yılında gelişmiş teknoloji ile yeniden çekildi film. Gerçekten inanılmazdı. Kesinlikle izlemelisiniz. Bence önce 1994 yapımını izleyin sonra 2019 yapımını.

aslan kral filmi

Kill Bill: Volume 1 Filmi

Bir kadını kızdırırsanız neler yapabilirin efsane bir şekilde anlatılışı diyebilirim. Filmin hikayesi oldukça sağlam. Bu resimdeki ablamız tüm intikamını alıyor. Her sahnesi aksiyon dolu. Bu filmin devamı da mevcut. Kill Bill: Volume 2

kill bill volume 1 filmi

7. Koğuştaki Mucize

İnsanın kalbine bu kadar mı işler bir film. Oluk oluk ağlayacağınız inanılmaz bir hayat mücadelesine şahit olabilirsiniz. Bir babanın kızına olan büyük sevgisi.

7 kogustaki mucize filmi

Predators Filmi (2010)

Bu filmin bir çok farklı versiyonu var, fakat içlerinden en etkileyici ve başarılı olanı 2010 yılında yayınlanan bu versiyonu bence. Şahsen sinemada izleme fırsatım olmuştu. Mükemmel bir av ve avcı filmi.

predators filmi 2010

Öteki Taraf Filmi

Bu filmi izlemeye başladığınızda tuhaf olayların olduğunu sonrasında işlerin bambaşka bir hal aldığını sürükleyici bir şekilde hissedeceksiniz. Hikayesi oldukça sağlam bence. İzlemenizde fayda var.

oteki taraf filmi

Öldür Beni Sevgilim Filmi

Aşırı komik ve bir o kadar da romantik bir film. Oldukça keyifli bir film diyebilirim. Hiçbir sahnesi sıkmıyor insanı. Evli bir çiftin macera dolu hikayesi sizleri bekliyor.

oldur beni sevgilim filmi

Sen Benim Herşeyimsin Filmi

Baba ve kız ilişkisini anlatan ve duygularınızı dışa vuracak bir film. Hem komik hem duygusal bir film. Kesinlikle izlemeniz gereken filmlerden biri.

sen benim herseyimsin filmi

Av Mevsimi Filmi

İzlediğim en iyi filmlerden biri gerçekten. Polisiye filmi. Kesinlikle izlemelisiniz. Ölen bir genç kızın inanılmaz hikayesi.

av mevsimi filmi

John Wick Filmi

Bu film sizi aşırı etkileyecek. Eski bir suikastçıyı sinirlendirirseniz neler olurun aksiyon ve karakter bulmuş hali. Bu film gerçekten şahane. Bu filmin serisi mevcut. John Wick 2 ve John Wick 3 olmak üzere toplamda 3 filmi mevcut.

john wick filmleri

Film tavsiyeleri listesi sürekli olarak yenileri eklenerek güncellenecektir. Sizler de eklememi istediğiniz filmleri yorumlar kısmına yazmanız yeterli.

İletişim sayfasından iletişime geçebilirsiniz.