Malumunuz teknoloji aldı başını gidiyor. İnsanların hayatlarını kolaylaştırmak adına binlerce teknolojik ürün mevcut. Bazı ürünler gerçekten işe yarıyor, bazı ürünler ise üretilmese daha iyi olurdu, dedirtebiliyor.

Bu yazımda sizlere 5 Teknolojik Ürün Önerisi vereceğim. Bu ürünler evlerinizde mutlaka olmalı diye düşündüm ve detaylı bir liste oluşturdum. Eminim size oldukça faydası olacaktır.

Burada bulunan ürünler tamamen tarafımca eklenmiştir. Herhangi bir marka ile anlaşma sonucu eklenmemiştir.

Evinizde Mutlaka Olması Gerene 5 Teknolojik Ürün Önerisi.

Temizlikten tutun, güvenlik, sağlık anlamında bir çok etkili teknolojik ürün var. Gelin bu ürünlere birlikte bakalım.

5 teknolojik ürün önerisi
Akıllı Ev Teknolojisi

Akıllı Robot Süpürge

Bu akıllı robot süpürgeler gerçenten işinize çok yarayacak. Şahsen evimde kullanıyorum ve iyi bir deneyim yaşadığımı söyleyebilirim.

Uzaktan kontrol edebiliyorsunuz. Haritalama sistemi ile evinizim tüm odalarını temizleyebiliyor. Sıvı aktarımlı modelleri ile paspas bile atmasını isteyebiliyorsunuz. Siz evde yokken internet bağlantısı aracılığı ile başlatabilir ve kapatabilirsiniz. Şahsen deneyimlediğim bir teknoloji olduğundan, rahatlıkla önerebiliyorum.

Bu üründe paspas özelliği mevcut ve oldukça kullanışlı olduğunu söyleyebilirim. Diğer modellere nazaran bu üründe 2 adet önce fırça bulunuyor. Ürüne ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

xiaomi mi robot vacumm
Xiaomi Mi Robot Vacumm Mop Süpürge

Bu ürün şuan internette 2.500 TL gibi bir fiyat ile satılıyor. Şahsen deneyimlediğim için sadece bu ürünü tavsiye ediyorum.

Bir çok marka tarafından üretilen modellerde mevcut. Google aramalara, akıllı robot süpürge yazarak, diğer marka ve modellere bakmanız mümkün.


Wi-Fi Güçlendirici

Evinizde kullanmakta olduğunuz internetinizin, tüm odalarda eşit oranda çekmesini isteriz. Bu elektronik ürün işte tam olarak bu işe yarıyor.

Örnek vermem gerekirse, modeminiz oturma odasında ise eğer, bu Wi-Fi güçlendiriciyi kullanarak, diğer odalara da eşit bir şekilde internet bağlantısını sunmanız oldukça kolay.

Burada dikkat edilmesi gereken mesele, Modeminiz ile Wi-Fi güçlendirici arasında “Doğrusal” bir çizgi olmalıdır. Ne modeme yakın olmalı, nede bulunduğunuz odaya.

Xiaomi Wifi Güçlendirici
Xiaomi Mi Wifi Pro

Şahsen kullandığım ve oldukça memnun kaldığım bir ürün mevcut. Xiaomi markasının Range Extender Pro modelini kullanıyorum. Buradan ürüne ait tüm özelliklere bakabilirsiniz. Şu an internette 110 TL gibi bir rakama satılıyor.

Diğer Wi-Fi Güçlendirici Önerileri; ASUS RP-N12 N300-Roaming, TP-Link RE200 750Mbps bu ürünleri de kullanabilirsiniz.


Mini Güvenlik Kamerası

Evinizin güvenliğini sağlamak sizin elinizde. Çok düşük rakamlara bu mini güvenlik kameraları ile evinizin güvenliğini rahat bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Güvenlik kamerası

Evinizi, Ofisinizi, her yerden izleyin…

Aşağıda önerdiğim ürünler “Küçük, 360 Derece Açılı, Online Kontrol Edilebilen, Canlı İzleme, Dahili Hafızalı ve 1080p Kalitede Video Çeken” güvenlik kameralarıdır. Bu üç üründen istediğinizi alabilirsiniz. Her biri işinizi rahatlıkla görecektir.

  • Xiaomi Smart Home 360 Derece 
  • 360 Pan-Tilt D806 360 Derece
  • TP-Link Tapo C200 

Bu ürünleri google arama motorunda aratarak rahatlıkla bulabilir ve güvendiğiniz sitelerden siparişi verebilirsiniz.


Akıllı Masa Lambası

Masa lambasının da akıllısı mı olur? Evet masa lambalarının da akıllıları mevcut ve oldukça şık bir tasarıma da sahipler.

Bu lambalar gerçekten akıllı diyebiliriz. Her çalışma konusuna uygun ışıklandırma sistemleri ile oldukça seveceğiniz ve size rahatlık verecek ürünler diyebilirim. Bu akıllı lambalardan size 2 tane öneri sunuyorum. Seçim hakkı sizde…

TaoTronics TT-DL01

TaoTronics TT-DL01 Doğal Akıllı 14W LED Akıllı Masa Lambası

4 Farklı ışık modu mevcut, USB şarj girişi mevcut, 140 dereceye kadar açı yapılabiliyor. Dokunmatik tuşlar.

Xiaomi Mi Akıllı LED

Xiaomi Mi Akıllı LED Masa Lambası

Oldukça sadece ve şık bir ürün. Wifi ile mobil uygulamasından yönetilebiliyor. Kalite ve fiyat bakımından premium bir ürün.


Akıllı Tartı

Kilomu aldım acaba sorularına çözüm sağlayan tartılar, artık daha da akıllı. Bu tartılar hem kilonuzu, yağ oranınızı, vücut yaşınızı, kas kütlenizi, kemik kütlenizi gibi birçok detayı sizlere gösteriyor.

Bu tartılar ile vücut analizi yapmak oldukça kolay ve etkili. Sizler için 2 kullanışlı ve kaliteli ürün öneriyorum.

Akıllı Tartılar İle Vücut Analizi
Kilomu aldım? Kilomu Verdim?

  • Xiaomi Mi 2 Yağ Ölçer Fonksiyonlu Akıllı Bluetooth Tartı Baskül
  • Voit Akıllı Bluetooth Dijital Baskül – Yağ Ölçer – Vücut Analizi

Bu yazımda evinizde sizlere yardımcı olacak, keyif alabileceğiniz 5 Teknolojik Ürün Önerisi verdim. Umarım sizler için etkili bir içerik olmuştur. Mutlu bloglar dilerim.

Sizler için tavsiyelerim var. Buradan ulaşabilirsiniz…