11 Adet Mobil Uygulama Tavsiyesi Sizlerle

Bu yazımda “İşinize Çok Yarayacak 11 Adet Mobil Uygulama Tavsiyesi” veriyorum. Şahsen kullandığım ve sizin de mutlaka akıllı telefonlarınızda bulunması gereken uygulamalar. O zaman hemen listeyi oluşturalım.

Akıllı telefonlar artık günlük yaşantımızda vazgeçilmez bir hal almış durumda. Buna bağlı olarak da binlerce uygulama mevcut. Gerek Android tarafında, gerek iOS tarafında gerçekten faydalı ve iş gören uygulamalar var. O zaman zaman kaybetmeden mobil uygulama tavsiyesi konulu listemize başlayalım.

Bu listede yer alan mobil uygulamalar rastgele listelenmiştir. Belirli bir puanlama sistemi ile listelenmemiştir.

Investing.com Hisse Senetleri ve Finans

Bu uygulama oldukça kapsamlı “Finans” uygulamasıdır. Anlık olarak güncel verileri sunan gerçekten kategorisinde en iyilerden biri. Türkçe desteği mevcut. Ücretsiz bir şekilde hem Android, hem de iOS tarafında kullanabilirsiniz.

Mobil Uygulama Tavsiyesi

CamScanner 

Tüm belgelerinizi, resimlerinizi kaliteli bir şekilde taramanıza ve bunu PDF formatına çevirmenize yarayan ücretsiz oldukça başarılı bir uygulama. Taradığınız belgeleri profesyonelce düzeltebilir ve istediğiniz platforma gönderebilirsiniz.

camscanner uygulama

Eodev.com | Brainly

Çözemediğiniz sorular olursa bundan daha iyi bir uygulama yok. Soruların fotoğrafını çekip yüklemeniz yeterli. Binlerce bilinçli üyeler sayesinde sorularınız anında çözüm bulabiliyor. Her ders konusunda çözümler mevcut. Ücretsiz kullanabilirsiniz. Çocuklarınız için mükemmel bir uygulama.

eodev.com

REFACE 

Kendi yüzünüzü videolara veya fotoğraflara eklemenin en profesyonel ve basit yolu diyebilirim. Ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Ünlü isimlerin filmlerine kendi yüzünü yerleştirin. Oldukça eğlenceli.

reface uygulamasi

PicsArt Fotoğraf ve Video Düzenleyici

Binlerce fotoğraf düzenleme uygulaması mevcut. PicsArt aralarında oldukça popüler ve gerçekten işini iyi yapan nadir uygulamalardan biri. Ücretsiz bir şekilde tamamen kaliteli ve profesyonelce fotoğraf ve video düzenleme işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Türkçe ve ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

PicsArt Fotoğraf

Meditopia

Biraz rahatlamak ve daha keyifli bir uykuyu yakalamanın en kolay ve ücretsiz yolu diyebilirim. Türkçe ve ücretsiz. Günlük yaşantınıza oldukça etkili olacaktır. Şahsen deneyimleme fırsatım oldu. Oldukça memnunum ve kullanıyorum. iOS ve Android tarafın mevcut.

meditopia uygulaması

PhotoGrid Fotoğraf ve Video Düzenleme

Bu uygulama ile birbirinden farklı ve özel fotoğraf kolajları, özel tasarımlar, her sosyal medya platformuna uygun şekillendirme gibi bir çok tasarımı kolaylıkla yapabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Türkçe dil desteği mevcut.

photogrid uygulaması

Moov by Garenta

Saatlik veya günlük olarak birçok paket seçeneği sunan bir araç kiralama uygulaması. Oldukça güvenli ve geniş hizmet bölgesi sunuyor. Şahsen kullanıyorum. Sizler de deneyebilirsiniz.

moov uygulaması

Bundle: Son Dakika Haber

Haber uygulaması her telefona lazım. Şahsen kullandığım ve anlık olarak iletiyor. Birçok haber kaynağını tek bir ekranda en doğru bir şekilde görmenizi sağlıyor. Teknoloji, siyaset, oyun, magazin, sağlık ve birçok alandaki haberleri görebilirsiniz. Türkçe ve ücretsiz.

bundle haber uygulaması

ZEDGE

Telefonunuzda kullanabileceğiniz binlerce zil sesi, duvar kağıdı, mesaj sesleri gibi bir çok zengin içeriğe bu uygulama sayesinde ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

zedge uygulaması

Any.do: Yapılacaklar Listesi ve Takvim

Planlı bir şekilde işlerinizi takip edebilirsiniz. Notlarınızı tutabilirsiniz. Takvimde aktiviteler oluşturabilirsiniz. Oldukça başarılı bir not uygulaması diyebilirim. Verilerinizi anlık olarak yedekler. Şahsen kullanıyorum ve oldukça memnunum. Türkçe dil desteği var ve ücretsiz kullanımı mevcut.

any.do uygulaması

Gerçekten işinize yarayacak olan 11 Adet Mobil Uygulama Tavsiyesi vermeye çalıştım. Burada listelediğim uygulamaları şahsen kullanıyorum oldukça memnunum. Umarım sizlerin de işine yarar. Sizlerde tavsiyelerinizi yorumlar kısmına yazabilirsiniz. Listeye ekleyebilirim.

İletişim sayfasından iletişime geçebilirsiniz.