BTK Ücretsiz Online Eğitim Tavsiyeleri

Bu yazıda tamamen ücretsiz online eğitim tavsiyeleri veriyorum. Bu eğitimler oldukça faydalı ve gelişiminiz için etkili eğitimler. Kolaylıkla üye olup bu eğitimlere katılabilirsiniz.

Bu eğitimler BTK platformunda ücretsiz bir şekilde yayınlanıyor. Ücretsiz bir şekilde üye olarak istediğiniz eğitimlere katılım mevcut. E-Devlet ile üye olup giriş sağlayabilirsiniz.

BTK PHP Eğitimi

PHP web tabanlı bir programlama dilidir. Bu programlama dili ile şuan kullanmakta olduğunuz facebook, wordpress, twitter gibi online platformlar, oyunlar yapabilirsiniz. Yani tamamen hayal gücünüze kalmış. Bu yazılım dilini sıfırdan ileri seviyeye kadar öğrenmenize yarayacak ücretsiz geniş kapsamlı bir eğitim. Bu eğitim sayesinde sıfırdan web siteleri yapabilirsiniz.

ücretsiz online eğitim

Eğitime Git: Php Eğitimi


BTK İkna’nın Sırları Eğitimi

İkna konusu insan oğlunun en zorlandığı konulardan biridir. Bu eğitimde beynimizin ikna tarafından nasıl işlediğini ve beden dili gibi bir çok konuda etkili eğitim içeriği mevcut.

btk ikna sirlari egitimi

Eğitime Git: İkna Sırları Eğitimi


BTK Görsel Tasarım İlkeleri Eğitimi

Görsel yönünüzü doğru bir şekilde kullanmayı ve görsel tasarımlar oluşturma yönünde doğru ilerlemenize yardımcı olacak etkili bir eğitim seti.

btk gorsel tasarim ilkeleri egitimi

Eğitime Git: Görsel Tasarım İlkeleri


BTK Yeni Yönetici Olmak Eğitimi

Bir firmada yönetici oldunuz diyelim. Peki bunu nasıl koruyacaksınız. İlişkilerinizi en doğru bir şekilde nasıl güçlendirebileceğinizi öğrenmenin en etkili yolu diyebilirim.

yönetici olmak

Eğitime Git: Yeni Yönetici Olmak


BTK Çocuklar İçin Yapay Zeka Eğitimi

Çocuklar için yapay zeka, algoritma gibi yapıları öğretiyor bu eğitim. Oldukça başarılı ve sade anlatım ile çocuklarınız için etkili ücretsiz eğitim.

yapay zeka eğitimi

Eğitime Git: Çocuklar İçin Yapay Zeka


BTK Kişisel Bilgi Güvenliği Eğitimi

Malumunuz internet artık hayatımızın bir parçası, hiç bir zaman bilgilerimiz %100 güvenli olamaz. Fakat bu eğitim sayesinde daha tedbirli olarak bu bilgi güvenliğini daha etkili bir şekilde koruyabilmemiz mümkün. Bilgi güvenliğinin önemini ve püf noktalarını öğrenebilirsiniz.

kişisel bilgi güvenliği

Eğitime Git: Kişisel Bilgi Güvenliği


BTK Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Eğitimi

Günümüzde oldukça yaygın olan kadına şiddet durumu maalesef engellenemez duruma gitme yolunda hızla ilerliyor. Bu eğitim ile şiddetin temellerini, bu tarz olayların yaşanma sebeplerine yönelik kavramları öğrenmenize yarıyor. Belki de bu tarz eğitimler şiddetin önüne geçebilir.

kadına yönelik şiddet

Eğitime Git: Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele


Sizler için faydalı olacağını düşündüğüm 7 ücretsiz online eğitimi listeledim. Bu sıralamanın bir önemi yok. İstediğiniz eğitimi alabilirsiniz. Tamamen ücretsiz online eğitim bunlar. Bunun gibi bir çok eğitim ücretsiz.

İletişim sayfasından iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak: Görseller Pixabay sitesinden alınmıştır.